تبلیغات
زندگیتان را متحول کنید - خودپردازها روزانه چقدر درآمد دارند؟ زندگیتان را متحول کنید - خودپردازها روزانه چقدر درآمد دارند؟
×دانلود اپلیکیشن
 
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : زندگی زیبا
نویسندگان
جستجو

زندگیتان را متحول کنید
بهترین مطالب روز
خودپردازها روزانه چقدر درآمد دارند؟به گزارش بانکداران ۲۴،ممکن است شما نیز تاکنون این سوال برایتان پیش آمده باشد که چرا بانک ها و موسسات مالی و اعتباری همواره در تلاش هستند تا خودپرداز نصب کنند!
پیش از این و در چند سال گذشته معمولا خودپردازها در محل شعبه نصب شده بود اما در چند سال اخیر تعداد خودپردازها افزایش قابل ملاحظه ای داشته است.
البته با توجه به اینکه تعداد شعبات بانک ها و موسسات تقریبا ثابت بوده بنابراین خودپردازها در محل هایی غیر از شعبات نصب شده اند.
جالب است بدانید کارمزدهایی که شبکه شتاب بانک مرکزی برای خودپردازها در نظر گرفته دلیل اصلی اشتیاق بانک ها و موسسات برای نصب خودپرداز است.
هر تراکنش بانکی از جمله انتقال وجه، خرید شارژ، پرداخت قبوض و ... که توسط مشتریان بر روی خودپرداز ها انجام می شود باعث کسب درآمد برای آن بانک و موسسه ای می شود که خودپرداز را نصب کرده است.
یک خودپرداز که در محل مناسبی نصب شده باشد و تعداد مشتریان زیادی داشته باشد، روزانه تا یک میلیون تومان نیز درآمد برای بانک کسب می کند که این مبلغ در سال به بیش از ۴۰۰ میلیون تومان تنها برای یک خودپرداز نیز می رسد.
یه نوشته اخبار بانک، این در حالی است که قیمت یک خودپرداز کمتر از ۷۰ میلیون تومان است و همانطور که مشاهده می کنید درآمد بسیار بالای خودپردازها باعث افزایش روزافزون آنها در تمامی نقاط شهر و حتی مجتمع های مسکونی و دورافتاده ترین روستا ها شده است.

نوع مطلب :
برچسب ها : کسب درآمد، کسب درآمد از خوپرداز، درآمد ماهانه 3 میلیون، 10میلیون تومان درماه،
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1 اسفند 1396 :: نویسنده : زندگی زیبا
نظرات ()